I. Maccabi VAC Gyerek Kosárlabda Torna

2012. február 19-én rendeztük meg az I. Maccabi VAC Gyerek Kosárlabda tornát négy iskola részvételével.

A Lauder és a Scheiber mellett a Kerék utcai iskola és a Radnóti kosarasai képviseltették magukat. A gyerekek étellel és itallal pótolhatták elhasznált energiájukat, valamint a Maccabi VAC támogatásával teljes kosárlabda felszerelést kaptak. A tornát a Kerék utcai iskola diákjai nyerték, második helyen a Maccabi VAC Lauder csapata végzett. Bár a Maccabi VAC Scheiber csapata csak fél éve játszik együtt, keményen küzdöttek és a 4. helyen végeztek. Mind a gyerekek, mind pedig a szülők és tanárok nagyon élvezték a versenyt. Célunk, egy hagyományteremtő gyerek kosárlabda torna kialakítása volt, így szeretnénk azt a jövőben is megrendezni.