EMG eredmények – 5.nap

Vasárnap nehéz mérkőzéseknek néztek elé a játékosok, melyeket szinte mind remekül teljesítettek. Sportolóink számos érmet szereztek a Maccabi VAC színeiben.

Férfi triatlon:

Bene Márton 5 óra 41 perc és 36 másodperc alatt teljesítette a versenyt, ezzel ő nyerte meg a férfi triatlonban az arany érmet.

Női triatlon:

Boros Zsófia 6 óra 25 perc és 14 másodperc alatt teljesítette a versenyt, ezzel ő hozta el a női arany érmet.

Csoportos vívás:

Singer Martin, Lóránd Ádám, Fruhauf Benjámin fantasztikus csapatjátékkal bronz érmesek lettek.

Vívás:

Garam Nóra, Gardos Judit, Singer Martin ezüst érmet szerzett a megmérettetésen.

Páros bridzs:

A magyar bridzs mesterek remekül összehangolt játékkal a dobogón két helyet is elfoglaltak.

Ezüst érem: Fogaras András és Kovács András páros

Bronz érem: Gál Péter és Gerő István páros

Junior Futsal:

Nagy-Britannia és Magyarország versenyzett, sajnos 10:1-re veszített a magyar csapat.

Felnőtt Futsal (férfi):

Törökország és Magyarország versenyzett. 5:10-re nyert a magyar csapat, ezzel a 9. helyezést érték el a Játékok alatt.