10. Szlovák Maccabi Tenisz Kupa

A Maccabi Vívó és Atlétikai Club Tenisz szakosztálya 2011 márciusában sikeresen vett részt a Szlovák Maccabi által rendezett tenisz tornán. A versenyt Pozsonyban a Slovan Bratislava tenisz klubban rendezték 2011.március31-április 2-között. A versenyen 25 induló volt a nemzetközi mezőnyben, érkeztek versenyzők Németországból, Ausztriából, Csehországból, Bulgáriából, Angliából is a hazaiak mellett.

Ez volt a 10. Szlovák Maccabi tenisz kupa, ami a jelenlegi leghosszabb folyamatosan megrendezésre kerülő verseny a háború óta.

A Maccabi VAC 3 játékosa 40+ kategóriában indult, Kőhalmi Péter,Ferenczfalvi Kálmán és Solymosi László.

Egyéniben Kőhalmi Péter megnyerte a versenyt, megvédte tavalyi győzelmét, Ferenczfalvi Kálmán 2. helyezést ért el.

Párosban Ferenczfalvi Kálmán egy angol versenyzővel megnyerte a versenyt, a Kőhalmi Péter-Solymosi László páros 2. helyezést ért el.

Összességében az eddigi legnagyobb magyar tenisz siker született 2 arany és 2 ezüstéremmel.